افزایش قوا و بهبود سیستم ایمنی بدن


فروش ویژه + ارسال رایگان

سبب افزایش خون رسانی به اندام های بدن می شود و مصرف مکمل های آن باعث افزایش جریان خون و  افزایش سطح انرژی می شود که در آلت تناسلی باعث بهبود وضعیت نعوظ می گردد. از این رو برای مردانی که با مشکلاتی از قبیل نعوظ ناکامل مواجه هستند، می تواند مفید واقع شود. همچنین آرژنین اسپارت با اتساع عروق خونی موجب افزایش میل جنسی در خانم ها و آقایان می گردد. آل آرژنین آل اسپارت می تواند باعث افزایش تعداد، سرعت حرکت و طول عمر اسپرم ها شده و قدرت باروری در مردان را افزایش می دهد.

ریشه گیاه ماکا یا جینسینگ پرویی اثرات زیادی بر انسان دارد به ویژه باعث افزایش قدرت جنسی می شود.

از این رو این گیاه محرک جنسی قوی برای خانم ها و آقایان است که این گیاه به تنهایی می تواند میل جنسی را ده برابر کند. درنتیجه حتی برای افرادی که از اختلالات یا ناتوانی جنسی نیز رنج می برند مناسب است.

ماکا یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی برای افزایش قدرت باروری محسوب می شود.

این ماده برای سیستم ایمنی بدن و رشد بسیار حیاتی ست.
این عنصر معدنی در فیزیولوژی تولیدمثل مردان نقش به سزایی ایفا می کند. بیشترین مقدار روی در مردان در غده پروستات وجود داشته و در تمامی مراحل باروری ازجمله متابولیسم هورمونی، عملکرد غده پروستات و تشکیل و تحرک اسپرم نقش دارد. همچنین اسپرم را در برابر صدمات اکسیداتیو و باکتری های واژن محافظت می کند. کمبود روی سبب کاهش مقدار هورمون تستوسترون و کاهش تعداد اسپرم ها می شود. درواقع شاید بتوان گفت روی حیاتی ترین ماده معدنی در کارکرد جنسی مردان است.

تقویت سیستم ایمنی، افزایش انرژی و میل جنسی

تقویت سیستم ایمنی بدن افزایش انرژی از مشخصه های اصلی پاور است. این مکمل خوراکی به صورت مایع بوده و باعث افزایش خون رسانی به اندام ها و همچنین بهبود وضعیت نعوظ می شود. افزایش گردش خون، به سبب وجود ال آرژنین – ال آسپارتات سطح انرژی را بالاتر برده و سبب تجربه رابطه بهتری در زوج ها می شود. مکمل پاور، با دارا بود موادی همچون زینک (روی)، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامتی اورگان های مختلف خواهد شد.
این مکمل با داشتن ماکا (جینسینگ پرویی) سبب تقویت قوای جنسی نیز می شود.
مکمل پاور از دسته مکمل های Bioenergol است که در کشور پرتغال تولید می شود.

10% تخفیف ویژه خرید مکمل پاور

با خرید یک عدد مکمل پاور بایوانرگل در داروخانه داروچی، از 10 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید. این محصول انتخابی مناسب برای افزایش سیستم ایمنی بدن و انرژی همچنین رفع خستگی های روزمره است. ال آرژنین با کاهش نیتریک اسید موجود در خون در این امر نقش ویژه ای دارد. همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود میل جنسی به واسطه وجود روی و ماکا مایع در این محصول اتفاق می افتد.


تخفیف + (ارسال رایگان)

خرید 2 بسته پاور + یک عدد ویتامین C جوشان (هدیه ویژه)هدیه ویژه + (ارسال رایگان)

خرید 4 بسته پاور + 1 بسته پاور و 1 عدد ویتامین C جوشان (هدیه ویژه)هدیه ویژه + (ارسال رایگان)

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم. (پشتیبانی آنلاین 724 و تلفنی در ساعات اداری) شماره تلفن: 02186094312   آدرس ایمیل: info[a]daroochi.ir