کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات داروخانه آنلاین  داروچی به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به داروخانه آنلاین داروچی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی این داروخانه از سوی کاربر است.

قوانین عمومی داروخانه آنلاین!

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های داروخانه ‌های آنلاین مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و طبیعتاً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با با خود هستند.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات داروخانه آنلاین تغییراتی در آینده ایجاد شود. در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

داروچی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
داروچی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند، در واقع با استفاده از سایت داروچی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تعریف فروشنده و سیاست قیمت‌‏گذاری

این فروشگاه با مجوز داروخانه فعالیت می‌کند و تمامی محصولات خود را از پخش ها معتبر و دسته اول تهیه می‌کند.
طبیعتا تابع قوانین وزرات بهداشت و درمان در زمینه روش های تهیه محصولات می‌باشد.

سیاست قیمت‌‏گذاری در داروخانه آنلاین داروچی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها قیمت‏‌های فاکتور فروش داروخانه است که معمولا توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات،سایت نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از ثبت سفارش نهایی به صورت قطعی اعلام نماید.
در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، داروخانه آنلاین داروچی موظف است در اسرع وقت این موضوع را به مشتری اطلاع دهد و سفارش را لغو و یا تفاوت قیمت را پرداخت نماید.
لازم به ذکر است در صورتیکه کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش بروزرسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.
قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.
هزینه‏‌های ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در قسمت روش‌های ارسال اطلاع‌ ‏رسانی شده است، جداگانه محاسبه می‌شود.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات داروچی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به داروچی ایمیل می‏‌زنید.  این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد.
شما موافقت می‌‏کنید که داروچی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و…) به درخواست شما پاسخ دهد.
در صورت اشتباه وارد کردن راه های ارتباطی خود (نظیر شماره تلفن اشتباه) در سایت داروچی،در صورت به وجود امدن مشکل امکان ارتباط برقرار کردن با شما وجود ندارد و سفارش شما معلق خواهد شد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد داروچی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

اطلاعات این صفحه به روز رسانی می شود.

مرکز پاسخگویی داروچی : ۸۶۰۹۴۳۱۲ ۰۲۱

واتساپ داروچی: ۳۱۳۹ ۵۳۹ ۰۹۹۰